Лекція-екскурсія скульптурними пам’ятками Рівного

7 листопада 2022 р. для студентів 1-го курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» кафедри ОДПМ художньо-педагогічного факультету РДГУ у рамках читання навчальної дисципліни «Теорія мистецтва» (викладач – професор Шеретюк Р.М.) була проведена лекція-екскурсія. Оскільки вона була присвячена теорії та історії скульптури, саме тому її маршрут пролягав через видатні скульптурні пам’ятки м. Рівне.
Студенти на практиці опановували знання про особливості скульптури, її види, форми, призначення, матеріали, художні засоби виразності тощо.
Цікавою і змістовною для першокурсників стала зустріч із майстром Михайлом Яковичем Приймаком, котрий нині займається реставрацією декоративної скульптури у міському парку імені Т.Г.Шевченка. У бесіді зі студентами він акцентував на практичних аспектах відновлення художніх творів з дерева, а також технологічних особливостях цього матеріалу.