Через традиції – до творчості

“Через традиції – до творчості” – під таким гаслом відбулася мистецька зустріч за участі старшого викладача кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва художньо-педагогічного факультету РДГУ Локшук Ірини Миколаївни.
Творча група шкільних бібліотекарів Рівного була присутніми на майстер-класі з художнього ткацтва та батику від майстрині декоративно-прикладного мистецтва Ірини Локшук. Спільно з бібліотекарями учасниками заходу стали учні Рівненського академічного ліцею “Престиж”.
Присутні ознайомилися з історією розвитку художнього ткацтва в Україні, мистецтвом гобелена та батику. На прикладі цього майстер-класу керівник групи Бутенко Світлана закцентував увагу на заходах, які можуть проводитися на різноманітних платформах Рівного із залученням місцевих митців. Адже, у ткацтві закладено не тільки глибинні історичні корені та багаті мистецькі традиції, а й радість творчості, яка допомагає зберегти ментальне здоров’я й життєствердний погляд на світ.