Культурологічна олімпіада до 300-річчя від дня народження Г.С.Сковороди

28.03.2023 року студентським науковим товариством «Афіна» кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства художньо-педагогічного факультету було проведено культурологічну олімпіаду, присвячену 300 річчю від дня народження Г.С.Сковороди – відомого українського філософа, богослова, поета та педагога. До виконання завдань долучилися здобувачі вищої освіти усіх спеціальностей факультету (понад 30 учасників).
Переможцями олімпіади стали Павловська Анна, 4 курс, спеціальність 024 Хореографія (І місце); Туча Діана, 4 курс , спеціальність 028 Менеджмент соціокультурної діяльності (ІІ місце); Вокальчук Лідія, 2 курс, спеціальність 026 Сценічне мистецтво (ІІІ місце). Вітаємо переможців! Дякуємо всім учасникам олімпіади!
Сподіваємося, що й надалі проведення культурологічних олімпіад буде мати своє продовження.