Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва “Танцююча країна”.

25 березня в КЗ “Рівненський міський палац культури” відбувся Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва “Танцююча країна”.
На розсуд журі було представлено 124 конкурсні номери з класичної, народної, сучасної та бальної хореографії хореографічними колективами та студіями танцю з Волинської, Хмельницької, Житомирської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської областей.
Організатори конкурсу: КЗ “Рівненський міський палац культури, Рівненський державний гуманітарний університет, кафедра хореографії РДГУ, International festival group доцент кафедри хореографії РДГУ Елла Манелюк, старший викладач кафедри хореографії РДГУ Дмитро Манелюк і артистка балету Рівненського академічного музично-драматичного театру Надія Полідвор.
Конкурс відбувся за підтримки управління культури і туризму виконавчого комітету РМР.
Під час обговорення викладачами кафедри хореографії була проведена профорієнтаційна робота з керівниками колективів, а також було бесіди з учасниками колективів де було представлено кафедру та університет загалом.
Журі конкурсу:
Лариса Маркевич – кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувачка кафедри хореографії РДГУ.
Андрій Михаліха – провідний соліст Львівської опери, викладач класичного танцю Львівської державної хореографічної школи.
Анастасія Харченко- лауреат міжнародних конкурсів хореографічного мистецтва. Артистка відомої української танцювальної команди “Apache crew”. Авторка хореографічних постановок і мініатюр. В минулому артистка балету “Київ Модерн Балет” під керівництвом Раду Поклітару.

Найвищу нагороду Гран-прі Всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва “Танцююча країна” здобули колективи:
Класична хореографія
Івано-Франківська дитяча хореографічна школа ( директор Василь Васірук, викладач Катерина Чувайлова)
Народно-сценічний танець
Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Дивограй» Бродівської гімназії ім. Івана Труша (керівник заслужений працівник культури України Кулінець В. О.)
Сучасна хореографія

“Start point dance studio” КЗ “Рівненський міський палац культури” (керівники випускники кафедри хореографії РДГУ Юлія та Вадим Жалюк)
“INTENSE” Рівненського палацу культури та спорту “Хімік” (керівник випускниця кафедри хореографії РДГУ Анастасія Антонюк)

Також лауреатами 1 ступеня стали студентки IV курсу ОС “Бакалавр” кафедри хореографії РДГУ Кокота Яна та Сопільняк Вікторія з хореографічною мініатюрою “З чистого листа”