Перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавсва

– 13.04 відбувся перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавсва, в якому взяли участь 6 здобувачів в/о: Касянець Діана (1 МСКД); Трифонова Яна (1 МП); Баніт Вікторія, Головай Зоряна, Савчук Вікторія (4 МСКД); Шпаковська Марина (1 курс магістратури, МП). Призові місця були розподілені наступним чином: Баніт Вікторівя, Головай Зоряна та Трифонова Яна (1 місце, 8 додаткових балів кожній); Косянець Діана, Савчук Вікторія, Шпаковська Марина (2 місце, 7 додаткових балів кожній). (Відповідьний за організацію – звідувач кафедри, проф. Виткалов В.Г. куратор СНТ “Афіна”, проф. Виткалов С.В.).