Новини кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва художньо-педагогічного факультету РДГУ уже не вперше є членами журі Щорічного обласного огляду-конкурсу серед учнів та вчителів шкіл естетичного виховання Рівненської області. Так, старші викладачі Локшук Ірина Миколаївна та Чернієнко Віра Андріївна у складі журі висловили своє професійне бачення та визначилися з призовими місцями щодо представлених дитячих та юнацьких робіт, які зараз експонуються у Рівненській обласній науковій бібліотеці. Варто зазначити, що серед представлених художніх творів, випускники кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва РДГУ різних років, а зараз – педагоги мистецьких шкіл Рівненської області та Рівного експонують твори своїх вихованців. Вітаємо усі мистецькі школи області з відкриттям виставки!