Весна не знає, що іде війна…

«Весна не знає, що іде війна…» – таку назву було обрано викладачами кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва художньо-педагогічного факультету для чергової виставки, яка відкрилася 25 квітня у фойє головного корпусу РДГУ.
На виставці представлені творчі здобутки викладачів кафедри, в яких репрезентовано прекрасну, хоч і внаслідок війни тривожну реальність – краса оточуючої природи, квіти, моменти сакральних переживань. Основною наскрізною рисою виставки виявилась прекрасна пора року – весна, хоча й потривожена війною. На відкритті з допомогою та при участі студентів інших кафедр та Інституту мистецтв було яскраво відтворено ідею перемоги добра над злом, перемоги українського народу над рашизмом, перемоги світла над темрявою. На фоні мистецьких творів прозвучали проникливі пісні та поезія, виступаючі ділилися враженнями від побачених творів, засвідчували своє ставлення та свою впевненість у нашій перемозі над ворогом.
Кафедра запрошує на перегляд виставки та до активної мистецької діяльності в майбутньому.