“Пересопницький бузок”

З метою профорієнтаційної роботи кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва 21 травня 2023 р. діяла навчальна майстерня з образотворчого мистецтва для дітей та дорослих “Пересопницький бузок”. Захід проводився на острові Бажань у Культурно-археологічному центрі “Пересопниця”. Ментором дійства виступила Ірина Локшук, старша викладачка кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва РДГУ, художниця. Серед учасників дійства – діти, підлітки, дорослі. Крім того, у заході взяла здобувачка вищої освіти 4 курсу художньо-педагогічного факультету РДГУ Оксана Сава. Імпровізовану виставку виконаних живописних робіт найближчим часом буде сформовано в приміщенні музею у Пересопниці.