Зі святом знань!

Шановні першокурсники, студенти, викладачі і співробітники факультету!
Деканат вітає всіх з Днем знань, з новим навчальним роком! Зичимо Перемоги, миру, здоровʼя, творчого натхнення !
Традиційно 1 вересня на факультеті відбулась зустріч-знайомство з першокурсниками. Присутні вшанували пам’ять загиблих Захисників України, зокрема й випускників факультету. З вітальним словом до першокурсників, їх батьків звернулись декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Дзюбишина Н.Б., завідувачі кафедр проф. Богатирьов В.О., проф. Сташук О.А., проф. Виткалов В.Г., доц. Маркевич Л.А.
Заступник декана з навчальної роботи доц. Власюк О.П. звернула увагу на особливості організації освітнього процесу на факультеті в умовах воєнного стану.
До вітань долучився студентський актив, зокрема студентський декан Катерина Матвійчук.
Зустрічі продовжились в дружніх колективах кафедр.