Круглий стіл з «Методики викладання мистецьких дисциплін у ЗВО»

20 вересня 2023 р. у рамках читання для студентів-магістрантів другого року навчання спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» художньо-педагогічного факультету РДГУ курсу «Методика викладання мистецьких дисциплін у ЗВО» (викладач – проф. Руслана Шеретюк) був проведений круглий стіл «Навчально-методичне забезпечення викладання мистецьких дисциплін у ЗВО».
В обговоренні питання сучасних вимог до професійних умінь і навичок викладача ЗВО, зокрема його роботи з навчальною документацією, взяла участь голова навчально-методичної комісії художньо-педагогічного факультету доц. Олена Власюк, яка докладно ознайомила присутніх зі структурою і змістовим наповненням навчальної програми та навчально-методичного комплексу дисципліни.
Студенти-магістранти, в свою чергу, поділилися досвідом підготовки навчально-методичних матеріалів під час проходження асистентської (педагогічної) практики (керівник – доц. Ярослава Вернюк).