Душа моя – Україна

26 вересня 2023 р. у відділі мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася онлайн-зустріч студентів першого, четвертого і шостого курсів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» художньо-педагогічного факультету РДГУ із засновницею мистецького проєкту «Душа моя – Україна» Інною Березкою (м. Люблін). Молода мисткиня ознайомила присутніх із головною метою проєкту – об’єднанням молоді, яке прагне підтримати Україну у складний період її історії: «Ми віримо, що мистецтво має силу з’єднати серця та душі людей, тому використовуємо його як інструмент, щоб нагадати світові про війну в Україні та підтримку її майбутнього» .
Активною учасницею творчих івентів проєкту «Душа моя – Україна» є студентка 4-го курсу спеціальності ОДПМ РДГУ Яна Мечкало. Під час зустрічі вона наголосила на важливості розвитку вітчизняної культури в складний для України час, вагомості висвітлення її реалій в інших країнах. Яна розповіла про основні напрями діяльності мистецького проєкту «Душа моя – Україна» та запросила присутніх до участі в черговій його ініціативі – міжнародній виставці на підтримку України.