Відкрите заняття

27 вересня 2023 року відбулася гостьова лекція Заслуженого майстра народної творчості, викладача-практика, художника-кераміста Леоніда Гринбокого та доцента кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Олени Власюк студентам ІІІ курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» в рамках дисципліни «Робота в матеріалі (кераміка)». Лекція складала теоретичні аспекти Олени Власюк та практичну демонстрацію Леоніда Гринбокого. Було проведено майстер-клас з виготовлення керамічної писанки з детальною демонстрацією усіх технологічних етапів виготовлення керамічного виробу.
Здобувачі освіти завдяки такій формі заняття мають можливість розвивати спеціальні фахові компетентності.