Вечір пам’яті

Напередодні Дня Захисників та Захисниць України, який відбудеться 1 жовтня 2023 року студенти та викладачі вшанували словом пам’яті Героїв України, випускників художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету, які віддали життя за свою державу. Назавжди у пам’яті залишаться імена випускників кафедри хореографії – Роман Жук, Віталій Костюк, Анатолій Рябчук та випускника РДГУ, командира мінометної батареї, старшого лейтенанта Дмитра Дзюбишина, якому у цей день виповнилося б 32 роки. Про день народження сина згадала у своєму скорботному слові декан художньо-педагогічного факультету Наталія Богданівна Дзюбишина.
До спогадів про загиблих одногрупників долучилися випускники та викладачі кафедри хореографії Інна Лагнюк, Юлія Осмолович, Елла Валеріївна Манелюк.
Вокальне слово підтримки прозвучало від відомої української волонтерки та співачки Христини Панасюк, а також від магістрантки Інституту мистецтв Єлизавети Ільїн, клас доцента Лілії Іванівни Сверлюк.
Режисер заходу – заступник декана з виховної роботи Сокіл Тетяна Григорівна.