Перемога у Міжнародному конкурсі живопису «Golden Time Talent» (Лондон, Велика Британія)

Старша викладачка кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва художньо-педагогічного факультету РДГУ Наталія Антонюк-Коберська здобула І місце на Міжнародному конкурсі живопису «Golden Time Talent» (Лондон, Велика Британія). З огляду на те, що заявку на участь у ньому подали 383 художники з різних країн світу, вагомість здобутку рівненської мисткині важко переоцінити.
У категорії «Живопис. Від 31 до 50 років» живописний натюрморт викладачки з РДГУ «Соняшники» отримав найвищий бал (96,6 зі 100) та відзнаку одного з членів журі (Karadima Tatiana, Греція).
Наталія Антонюк-Коберська – активна учасниця художніх виставок і мистецьких проектів як в Україні, так і закордоном, зокрема, V Міжнародного пленеру «Виноградна лоза» (Обзор, Болгарія, 2019 р.), І і ІІ Міжнародного пленеру та виставки «На межі неможливого» (2020 р., 2021 р.), Міжнародного пленеру та виставки «Пазли спадщини» (2023 р.).