Зустріч зі стейкхолдером (6 жовтня 2023)

6 жовтня 2023 року кафедрою образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ім. С.І. Шевчука було проведено зустріч із директором КЗ «Рівненська дитяча художня школа ім. І.А. Мартиненка», заслуженим діячем культури Артуром Мартиненком. Він є стейкхолдером освітньої програми «Образотворче та декоративне мистецтво» спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», що реалізується на художньо-педагогічному факультеті РДГУ. На зустрічі обговорювалося питання вдосконалення освітньої програми з огляду на практичну діяльність освітньо-мистецької галузі в цілому. Оскільки Артур Мартиненко є багатолітнім директором художньої школи, він розповів про практику застосування компетентностей освітньо-мистецької галузі у безпосередній практичній діяльності. Студенти та викладачі кафедри мали змогу задати різноманітні запитання, що стосуються проходження освітньої траєкторії, набуття hard skills та soft skills, правил та вимог щодо працевлаштування в художній школі. Особливу зацікавленість викликало звернення до реставраційної діяльності, яка в тому числі практикується в художній школі, також зазначалося про необхідність і важливість набуття комплексу компетентностей для більш успішного застосування майбутньої практичної діяльності.