“Опір України: сила мистецтва”

Мистецтво – це зброя! Озброєння митців – олівці, фарби, пензлі, папір, фотоапарат, комп’ютер, все, за допомогою чого можна творити. Магістранка першого року навчання кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва художньо-педагогічного факультету РДГУ Марія Шлапчинська стала переможницею дистанційного міжнародного конкурсу-виставки художньої творчості “Опір України: сила мистецтва”, що проходив у місті Харків. Керівник: старша викладачка кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва РДГУ Локшук Ірина Миколаївна . Серед числа учасників Марія виборола друге та третє місце у V віковій категорії (19-24 років). На конкурс молода художниця представила твори, які є протидією знищення української нації, її пам’яті, ідентичності і державної, культури і мистецтва на тлі повномасштабної російської агресії проти України.
Вітаємо магістрантку та зичимо подальшого мистецького зростання.