Мистецтво і війна

Студенти 4 курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» відвідали виставку українського художника Олега Дробоцького «Митець. Воїн. Світло», що нині експонується в Рівненському обласному краєзнавчому музеї. В довоєнному 2018 р. він уже представляв свій художній доробок рівненчанам: тоді відбулася його персональна виставка, також у стінах РОКМ. Після 24 лютого 2022 року молодий митець продовжив свою творчість у лавах Збройних Сил України під позивним «Художник». 6 березня 2023 р. Олег Дробоцький загинув. Його роботи – це експресивна художня візуалізація новітньої російсько-української війни.

Студенти кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва РДГУ також ознайомилися з музейною експозицією «Вписані в історію. Зруйновані війною». На ній представлені світлини видатних пам’яток архітектури Маріуполя, знищені або суттєво пошкоджені внаслідок повномасштабного вторгнення рф.