“Сталеві люди”- концерт відомої волонтерки та співачки Христини Панасюк

“Присягу двічі не дають”, “Сталеві люди”, “Ніжність”, “Я не втомився, а ти”- пісні рівненської співачки Христини Панасюк давно стали шлягерами на фронті та  в тилу. ЇЇ не видно на великих екранах, однак радо зустрічають в солдатських окопах, у прифронтових містах і селах, де вона буває частіше ніж удома.

19 жовтня 2023 року Христина Панасюк завітала з концертною програмою “Сталеві люди” на художньо-педагогічний факультет РДГУ.  Окрім студентів та викладачів факультету були присутні представники музичної спілки Рівненщини, відділу мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки м.Рівного, заступник командира військової частини №3055 Національної Гвардії України.

Усі присутні мали змогу не лише насолодитися душевними піснями, а й почути авторську поезію та цікаві  історії з життя наших Захисників на передовій.