«Космогонія. Мистецтво. Ноосфера. Екологія»

«Космогонія. Мистецтво. Ноосфера. Екологія» – мистецький форум у Луцьку, який об’єднав художників, мистецтвознавців, лекторів, викладачів та молодих митців сьогодення. 27 жовтня 2023 р. студенти, випускники, викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва імені Степана Шевчука Рівненського державного гуманітарного університету долучилися до участі та обговорення мистецького проекту у Музеї сучасного мистецтва Корсаків. Форум згуртував лекторів з Харкова, Києва, Вінниці, Луцька, Миколаєва тощо. Викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва РДГУ почерпнули нову інформацію в руслі розвитку сучасного мистецтва, поглибили фахову компетентність. Цікавими для студентства виявилися виставкові локації постійно діючих експозицій та арт-об’єктів музею, зокрема, привернув увагу молоді всеукраїнський проєкт «Космогонія сенсів», котрий консолідував практиків сьогодення.Загалом, участь в наукових конференціях та виставкових локаціях сприяє розвитку комплексу м’яких навичок (комунікаційних, міжособистісних, аналітичних), які будуть корисні як у студентському, так і у професійному житті.