Ознайомлення студентів з методикою  організації  культурно-мистецьких заходів

Під час практичного заняття доц. Валентина Тюска ознайомила студентів кафедри івент-індустрій, культурології  та музеєзнавства  з методикою  організації  культурно-мистецьких заходів. Унікальна нагода була 09.11.2023 р. , щоб побачити наживо технологію дійства обласного рівня. Разом із  здобувачами відвідали й проаналізували організацію Кижкового форуму.  Оскільки, у рамках відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва  Рівненська обласна  універсальна  бібліотека, наш стейхолдер, провела  перший Книжковий форум Рівненщини. Ця регіональна подія об’єднала видавців, книгорозповсюджувачів, популяризаторів і любителів книг та читання, митців, поетів, бардів, художників, фотомитців, літераторів, краєзнавців, культурних діячів краю для спілкування та обміну ідеями. У бібліотеці діяло майже 20 локацій. Здобувачі вищої освіти ознайомилися із сучасними формами роботи: книжкова толока, виставка інклюзивних книг, видань з доповненою реальністю (AR) для дитячого читання іноземною мовою, експозицією Музею книги та друкарства Державного історико-культурного заповідника м. Острога; майстер-класом крапкової графіки від Олени Сєргєєвої; просвітницьким проєктом «Пригоди з Читаксою на планеті Книгозаврія» Рівненської обласної бібліотеки для дітей; церемонією нагородження лауреатів обласних премій та інші.
Програма Форуму запропонувала понад 30 подій для різновікової категорії відвідувачів. Свої видання експонували 15 рівненських видавництв та видавців, представлені книги можна було придбати для домашньої бібліотеки та задонати для військового госпіталю.