«Разом до ПЕРЕМОГИ»

7-го листопада 2023р. відбувся концерт «Разом до ПЕРЕМОГИ» за участю студентів кафедри хореографії та творчих колективів КЗ «РМПК». На концерті кафедру представив ансамбль сучасної хореографії «Неоданс» керівник та постановник старший викладач Тетяна Лобан.

Концерт мав благодійну мету, на якому було зібрано 60 тис. 204 грн. та 20 тис. грн. додали International festival group для закриття збору. Ці кошти були спрямовані на придбання дрону МАВІК 3 для бійців 110 ОМБр 1 батальйону 1 роти.

Організаторами концерту були викладачі кафедри хореографії Елла Манелюк, Дмитро Манелюк, а також артистка балету Рівненського академічного українського музично-драматичного театру Надія Полідвор та International festival group.

Дякуємо кожному, хто долучився.

Не зупиняємося!

Разом до ПЕРЕМОГИ.