Обговорення пропозицій покращення освітньо-професійних програм (ОПП) бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти за спеціальністю 024 Хореографія зі стейкхолдерами

Зовнішні стейкхолдери Левашов О.В. – заслужений артист України, художній керівник заслуженого самодіяльного ансамблю танцю «Полісянка»; Замлинний В.С. – заслужений діяч мистецтв України, головний балетмейстер Волинського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г. Шевченка; Грек В.А. – заслужений діяч мистецтв України, заслужений діяч естрадного мистецтва України, член Національної хореографічної спілки України та асоціації діячів естрадного мистецтва України, старший викладач кафедри хореографії Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка; Кравчук О.Г. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії, заступник директора Інституту шоу-бізнесу ПВНЗ «Європейський університет» ознайомились з освітньо-професійною програмою «Хореографія» за спеціальністю 024 Хореографія бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти.

За останні 2 роки на кафедрі хореографії проводяться зустрічі студентів із стейкхолдерами: головним балетмейстером Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка В.С. Замлинним, провідним солістом балету Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Андрієм Михаліхою, провідним солістом балету Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного Олександром Волошиним, заслуженим артистом України, художнім керівником заслуженого самодіяльного ансамблю танцю «Полісянка» О. В. Лєвашовим, Відмінником освіти України, балетмейстером Зразкового театру-студії «Маленький принц» та Народного молодіжного тетру «Від Ліхтаря» Рівненського міського Палацу дітей та молоді О. Й. Додчук, начальником Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому Т.А. Максименком.

Стейкхолдери час від часу проводять майстер-класи для студентів кафедри з підготовки фахівців в галузі хореографії. Колективом кафедри було проведено чимало спільних заходів зі стейкхолдерами з наукового консультування: керівників колективів бального танцю у спілці UDSC, Центру дитячої та молодіжної творчості «ДИВО» м. Луцьк, дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард», тренерів Федерації художньої гімнастики в Рівненській області, керівників хореографічних колективів КЗ «РМПК» РМР м. Рівне, викладачів, керівників закладів культури клубного типу Волинської, Львівської, Рівненської, Хмельницької та Тернопільської областей у співпраці з Рівненським центром підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників культури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.