Арт-терапія для поранених Захисників

В останній день зими студенти та викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ім. С.Шевчука художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету провели майстер-класи для військових ЗСУ, які проходять лікування у Рівненській обласній клінічній лікарні ім.Юрія Семенюка. Софт-скіли, такі як комунікація, емпатія, співробітництво та керування часом, є ключовими для будь-якої професії. Участь у таких майстер-класах сприяє формуванню  у студентів-художників soft skills , а також виявляються корисними для військовослужбовців як засіб самовираження та релаксації під час процесу лікування.

Такі заходи демонструють важливість мистецтва як засобу терапії та самовираження, особливо у випадках, пов’язаних із військовими травмами та стресом.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!