Обговорення проєкту освітньої програми «Культурологія» першого бакалаврського  рівня 2024 року впровадження

20 березня 2024 року відбулося обговорення проєкту освітньої програми 034«Культурологія» першого бакалаврського  рівня на 2024-2025 н. р.  До круглого столу долучилися гарант проєкту ОП доц. В. Тюска, члени проєктної групи зав. кафедрою, проф. В. Виткалов, доц. Л. Казначеєва і стейкхолдери – випускниця кафедри 2020 р., бакалавр  культурології О. Прилуцька (завідувачка клубу села Тихе Малолюбашанської сільської ради, інспектор – проектний менеджер Малолюбашанської сільської ради, менторка інноваційної програми UPSHIFT у Рівненській області), випускник кафедри 2005 р., магістр культурології Н. Волощук (головний спеціаліст управління культури і туризму Рівненської ОВА, бандурист, просвітянин, член суддівської ради Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»), студентка IV курсу  освітньої програми О. Родінчук (член студради ХПФ), інші здобувачі вищої освіти спеціальності 034 «Культурологія». Говорили про проблеми та перспективи галузі культури Рівненщини, практики зосередили увагу на компетентностях якими має володіти майбутній фахівець. Стейкхолдери внесли пропозиції щодо змін у ОП, які були обговорені та внесені до проєкту .