Виставка текстильних робіт майстерні старшого викладача Ірини Локшук “Весна зіткала вчора гобелен”

Виставку текстильних робіт “Весна зіткала вчора гобелен” було відкрито 22 березня 2024 р. у Будинку культури цементників м. Здолбунів. В експозиції представлено гобелени студентів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ім. С.Шевчука художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету. Усі експоновані твори є випусковими дипломними роботами студентів майстерні старшого викладача Ірини Локшук.

З вітальним словом до аудиторії звернулися докторка історичних наук, професорка, мистецтвознавиця Руслана Шеретюк, яка зосередилася на історії розвитку кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ім. С.Шевчука. Кандидатка мистецтвознавства, доцентка Любов Крайлюк закцентувала увагу на  основних складових поступу мистецтва заходу України. На презентацію виставки завітали вихованці дитячих колективів Будинку культури цементників та Здолбунівської музичної школи, які потішили присутніх гостей своїми музичними номерами.