Українсько-польський проєкт «Swiadomy Senior»

Студенти третього курсу спеціальності Сценічне мистецтво (актор драматичного театру) денної форми навчання та студенти 1-го  та 2  курсів заочної форми  навчання кафедри театральної режисури художньо-педагогічного факультету РДГУ, а також методист заочного відділу Світлана Авдєєва взяли участь в українсько-польському проекті «Swiadomy Senior» (7.04.2024 р.) Режисер проекту – доцентка кафедри театральної режисури, кандидатка мистецтвознавства Олена Мельничук. Координатор проекту – Ева Маньковська, директорка Українсько-польського союзу імені Томаша Падури. Захід відбувся у формі театрально-музичної презентації творів живопису польських художників . Театр, музика, живопис, хореографія та спів зустрілися на сцені Рівненського театру ляльок .