Віртуальний академічний міст “Україна – Америка”

Декан художньо-педагогічного факультету  Наталія Дзюбишина, доцентка кафедри образотворчого та декоративно прикладного мистецтва імені Степана Шевчука Олена Власюк та здобувач ОС Магістр спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Мар’ян Романич  взяли участь у телемості “Україна – Америка. Сучасне мистецтво кераміки: культурологічний та педагогічний аспект” в межах Міжнародного кросмистецького конгресу “Полікультурна багатовимірність – шлях до діалогу та розвитку” 18-19 квітня 2024 р., м. Полтава. Однією зі  спікерів зустрічі була професорка , викладачка художньої кераміки за магістерською програмою при Університеті художніх наук (Фредерік, штат Меріленд, США) Наталія Кормелюк.

Телеміст проводився з метою розбудови взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками щодо спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць.