Гостьова лекція “Мистецька освіта у США: структура, рівні акредитації, грантові програми”

23 квітня 2024 року здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва імені Степана Шевчука РДГУ мали змогу почути гостьову лекцію кандидатки мистецтвознавства, художниці, випускниці кафедри, керівника авторської арт-студії, яка проживає та працює у США, Ольги Мойсюк.
📍Тема гостьової лекції – “Мистецька освіта у США: структура, рівні акредитації, грантові програми”.
Лекторка також поділилася досвідом та методикою викладання, розповіла про власні творчі здобутки у царині стінописів та ілюстрування дитячої літератури, а присутні  мали змогу отримати відповіді на поставлені запитання.