Відкриття виставки семестрових робіт “Лабораторіум- 2024”

Сьогодні 24.04.2024 р. в арт-просторі художньо- педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету відбулося відкриття виставки семестрових робіт на анімалістичну тематику студентів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва імені Степана Шевчука. На виставці представлено роботи з художньої кераміки , художнього текстилю та художнього дерева, виконаних під керівництвом професора Олександра Сташука, доцентки Олени Власюк, старших викладачів -Іванни Токар, Віри Чернієнко та Марини Голуб. В імпровізованих виступах на відкритті прозвучало чимало захоплених відгуків про виставку, про цікаві та несподівані враження від побаченого. З короткого, але змістовного виступу професорки Руслани Шеретюк присутні дізналися про науково-історичні аспекти анімалістики як жанру мистецтва, про його значення та позитивні впливи на особистість.
Виставка відображає лише частинку з усього мистецького надбання кафедри, але вона яскраво свідчить про неабиякі можливості та творчі потенціали невеликого мистецького колективу викладачів та їх надзвичайно обдарованих студентів.