Барокові читання

30 квітня 2024 на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва імені Степана Шевчука художньо-педагогічного факультету РДГУ відбулися студентські наукові мистецтвознавчі «Барокові читання». Науковий проєкт здійснено в рамках навчальних дисциплін «Історія образотворчого мистецтва» (викладачка – професорка Руслана Шеретюк) та «Етнологія і народне мистецтво України» (викладачка – доцентка Ярослава Вернюк). Учасники: студенти 2-го і 3-го курсів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Місце проведення: Відділ мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (м. Рівне, вул. Олександра Борисенка, 6).

Під час студентського наукового івенту працювало дві секції. Учасники першої секції досліджували проблемне поле західноєвропейського барокового живопису на прикладі мистецької спадщини Рембрандта ван Рейна. Друга секція студентських наукових «Барокових читань» докладно зупинилася на питанні трендів бароко в українському образотворчому та декоративно-прикладному мистецтві.