Впродовж травня на кафедрі хореографії художньо-педагогічного факультету відбулися відкриті та показові уроки. Зокрема, свої вміння та навички, здобуті упродовж ІІ семестру, продемонстрували студенти I-IV курсів кафедри.

8 травня відбувся відкритий урок з дисципліни “Теорія та методика. викладання класичного танцю” у студентів 1 курсу денної форми навчання. Клас ст. вик. Волошиної Л.П., концертмейстер Марач О.Г. Здобувачі вищої освіти продемонстрували пози класичного танцю біля станка та посеред зали, стрибки та танцювальну комбінацію.

16 травня було проведено відкрите заняття з дисципліни “Теорія та методика. викладання класичного танцю” у студентів 2 курсу денної форми навчання. Клас ст. вик. Волошиної Л.П., концертмейстер Марач О.Г. Здобувачі продемонстрували екзерсис біля станка на пів пальцях та екзерсис посеред зали зі зміною положення корпусу, малі та середні стрибки.

22 травня відбувся відкритий урок з дисципліни «Сучасна інтерпретація фольклорного танцю Полісся». Другий курс денної форми навчання (бакалавр). Клас ст. вик. Самохвалової А.В.. В ході заняття студенти продемонстрували танцювальні елементи характерні регіону українського Полісся та для порівняння приклади рухових зв’язок Полтавщини, Буковини та Закарпаття.  Пропонований танцювальний матеріал зафіксований у історико-етнографічних експедиціях організованих державним науковим центром захисту культурної спадщини від техногенних катастроф (Чорнобильська зона) та власних досліджень ст. вик. Самохвалової А.В.

23 травня були представлені практичні покази з дисципліни “Афро-джаз танець” 1 курс  та “Теорія та методика викладання джаз-модерн танцю” 3 курс, який підготувала ст. вик. Лобан Т. Й..

Також 23 травня відбувся показ 1-го курсу з дисципліни “Теорія та методика викладання народно-сценічного танцю”. Клас ст. вик. Шевчук О.Ю.; концертмейстер – Завалін А.А. Тема: Засвоєння характерних особливостей лексики та манери виконання угорського,  іспанського академічних танців, болгарського, молдавського народно-сценічних, та стилю  Flamenco. Використання вивчених характерів у сценічних комбінаціях народно-сценічного екзерсису.

24 травня відбувся екзаменаційний показовий урок 4-го курсу НХ з дисципліни “Композиція народно-сценічного танцю”. Клас ст. вик. Шевчук О.Ю., концертмейстер – Завалін А.А. Тема уроку: вивчення характерних особливостей хореографічного мистецтва Мексики, Циганщини, Грузії та ознайомлення з вишуканим колоритом Арабських країн на прикладі східного академічного танцю

29 травня  – показ з дисципліни «Мистецтво балетмейстера» клас доцента Маркевич Л.А. Тема семестрового заняття на 1 курсі «Специфіка драматургії безсюжетного танцю». Тема семестрового заняття на 2 курсі «Танець для дітей, танець на дітей -різниця підходів». Студенти обох курсів представили глядачам авторські балетмейстерські роботи за темою семестрового заняття.

Вітаємо студентів та викладачів з успішним завершенням навчального року.

Фото для перегляду _2024-06-07