Творча діяльність кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва зорієнтована на виконання творчих робіт з різних матеріалів, у різних техніках декоративного мистецтва. Переважно студенти та викладачі працюють за трьома напрямами декоративно-прикладного мистецтва – художній текстиль, художнє дерево та художня кераміка. Саме за цими напрямами кафедра готує фахівців вже упродовж майже 30-ти років. Студентами та викладачами створюються мистецькі роботи як навчального, так і виставкового характеру, відповідно, роботи демонструються на різноманітних виставкових заходах як в університеті, так і виставкових залах Рівного, України та зарубіжжя.

Можемо назвати ряд студентів, які в останні роки були найактивнішими учасниками різноманітних виставок та конкурсів, таких як, наприклад, Всеукраїнські художні виставки сучасних дипломних робіт. Серед них – Анастасія Панасюк, Дарина Яремчук, Лілія Олексюк, Ольга Лаврук, Ірина Дибач, Дарина Павлюк, Микола Рябушко, Іван Перетятько, Марія Сидорук, Аня Ткачук, Марія Гриценко, Ярослава Гузь та багато інших. Окремі студенти готують персональні виставки, які проводяться переважно у рівненській галереї європейського живопису «Євро-Арт», у мистецьких відділеннях рівненських бібліотек.

Творчою роботою студентів керують досвідчені викладачі кафедри, котрі і самі є активними учасниками різноманітних творчо-виставкових заходів. Так, старший викладач Іванна Токар, член Національної спілки художників
України є активним учасником міжнародних творчих виставок. Її роботи, виконані технікою художнього текстилю, експонувалися в багатьох країнах Європи Америки та Азії, вона провела декілька персональних виставкових заходів. Останній серед них – виставка «Спіраль часу», на якій було представлено чималу кількість робіт художнього текстилю.

Старший викладач Віра Андріївна, член Національної спілки художників України є учасником багатьох творчо-виставкових заходів як місцевого, так і міжнародного рівнів. Її улюблена техніка – художня кераміка, означена авторською оригінальністю та неповторністю, вважається одним із вагомих та значимих мистецьких явищ Рівного та усього краю. Неодноразова  учасниця Міжнародного бієнале художньої кераміки в Національному музеї-заповіднику українського гончарства в місті Опішне, Полтавщина. Вона ж є відповідальною за творчо-виставкову роботу на кафедрі.

Активними учасниками творчо-виставкової роботи є й інші члени кафедри. Так, Антонюк-Коберська Н.М. – учасниця міжнародних пленерів та арт-терапевтичних практик «Виноградна лоза», «Болгарські Сезони в Болгарії. Леонід Гринбокий є учасником мистецьких презентацій художньої кераміки в багатьох містах України та в країнах Європи. Олександр Сташук, Ярослава Гузь, Ольга Чернюшок, Любов Крайлюк та інші члени кафедри активно працюють як митці на різноманітних платформах творчо-виставкової діяльності.

Ruslana Sheretiuk.pptx – Google Презентації

Olena.Vlasiuk.pptx – Google Презентації