Життя кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства за лютий, 2023 р.

Продовжується війна, нав’язана РФ Україні.
– Продовжується прийом статей до фахових наукових збірників «Українська культура: минуле, сучасне, шляхи розвитку» (напрями «мистецтвознавство» і «культурологія») категорія «Б», вип. 44 і вип. 45 та науко-метричного альманаху «Актуальні питання культурології». Вип. 22. Напрям «мистецтвознавство» МОН України конкретизовано, на пропозицію проф. Виткалова С.В., за спеціальностями 034 «Культурологія», 023 «Образотворче, декоративно-прикладне мистецтво. Реставрація», 024 «Хореографічне мистецтво», 25 «Музичне мистецтво», 026 «Сценічне мистецтво», 027 «Музеєзнавство. Пам’яткознавство».
– Викл. Сніжко Л.П. провела бінарну лекцію спільно з заступником начальника відділу зв’язків із громадськістю РАЕС І.Жук для студентів кафедри (28.02).
– Проф. Виткалов С.В. відповідним наказом НАЗЯВО призначено доповідачем результатів акредитаційної експертизи спеціальності 034 «Культурологія» І бакалаврського ступеня в Київському національному університеті ім. Т.Г.Шевченка на засіданні ГЕР (23.02).
– Проф. Виткалов C.В. на прохання керівника одеського приватного видавництва «Гельветика» здійснив формування нового складу редколегій для кафедрального науко-метричного збірника «Актуальні питання культурології» за напрямами 07 «Дизайн», 014 «Музична педагогіка», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 027 «Музеєзнавство. Пам’яткознавство» (випуск 4 рази на рік), виходячи з нових вимог МОН України до наукових збірників категорії «Б». Ним також спільно з юридичним відділом РДГУ проведено необхідні узгодження стосовно формування подальшої Угоди про передання друку цього збірника до зазначеного видавництва, з’ясувавши ці питання і з проректором із наукової роботи, проф. Дейнегою О.В. (20-23.02).
– НПП кафедри відвідали концертну програму відкриття міжнародного фестивалю органної музики (11.02), виставу М.Гопенка «Зерносховище» (ОАМДТ, 18.02). концерт органістки С.Бардаус (Чернівці, 19.02). вшанували пам’ять Героя небесної сотні О.Храпаченка (20.02).
– Проф. Виткалов В.Г. брав участь в акредитаційній експертизі спеціальності 027 «Музеєзнавство. Пам’яткознавство» у ВНУ ім. Лесі Українки у якості представника наукової спільноти (9.02).
– Проф. Виткалов С.В. і проф. кафедри Матусевич К.М. провели профорієнтаційні заходи у Городоцькій, Зорянській, Новожуківській, Більовській ЗОШ та Клеванському професійно-технічному ліцеї, Зорянській ОТГ (8.02), а також міських ліцеях № 4 та № 6 (27.01), працівниками Центру дозвілля Вараської міськради (12.02), Великоолексинського ліцею № 1 із врученням призів від кафедри (відп. – викл. Сніжко Л.П.).
– Проф. Виткалов С.В. і проф. Виткалов В.Г. завершили стажування у Волинському національному університеті ім. Лесі Українки (7.02), здобувши сертифікати (180 год.).
– Проф. Виткалов С.В. брав участь у зустрічі з директором Одеського культурного центру, генеральним продюсером фестивалю театрів «Молоко», експертом Культурного фонду України М.Журавлем (6.02, мала сцена РАМДТ).
– Проф. Виткалов С.В. продовжує рецензування статей на запит редколегії фахових наукових збірників ЗВО України категорії «Б» (НМАУ ім. П.І.Чайковського).
– Проф. Виткалов С.В. брав участь у тренінгу, проведеному НАЗЯВО для членів Галузевих експертних рад (2.02).
– НПП кафедри відвідали концерт камерного Ансамблю Муніципальної хорової капели «Орея» м. Житомир (31.01).
– Завершилася міжнародна програма в рамках імплементації проєкту Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» (SCAES) – 620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR та Центру Досконалості Жана Монне «Європейські Студії соціальних інновацій в освіті» (ESSIE) – 101085552 – ERASMUS-JMO-2022-COE, ініціатором якого є провідні науковці з університету Генуї (Італія), Національного університету біоресурсів і природокористування України, ПНУ ім. М.П.Драгоманова. Сертифікати про результати підтвердили: Виткалов В.Г. (7 од.), Виткалов С.В. (7 од.), Травинська Ю.В. (7 од.), магістранти Шпаковська М.П. та Шворак А.П.; загальна кількість годин на кожного – 180 (1.02).
– НПП кафедри (Виткалов С.В., Виткалов В.Г., Матусевич К.М., Сніжко Л.П., Травинська Ю.В.) та здобувачі вищої освіти (М.Шпаковська, А.Шворак, У.Кушнірук, І.Боровець, А.Філяровська, О.Климчук, М.Партолюк, В.Ступак, З.Головай (Нагорна)) подали заявки для участі у міжнародній науково-практичній конференції «Трансформаційні процеси соціальної культури в Україні», проведення якої заплановане у КНУКіМ. Окремі з них надіслати і матеріали для публікації.
– Проф. Виткалов С.В. та магістрантка кафедри І.Боровець надіслали теми виступів і тези доповідей для участі у VІІ всеукраїнському науково-методичному семінарі «Формування наукової парадигми менеджмент-освіти в соціокультурній сфері» (КНУКіМ).