Життя кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства за липень-серпень

Сайт липень-серпень, 2023 р.
– Продовжується війна, нав’язана рф Україні.
– Продовжується прийом статей до фахових науко-метричних збірників «Українська культура: минуле, сучасне, шляхи розвитку» (напрями «мистецтвознавство» і «культурологія») категорії «Б», вип. 46 і вип. 47. Напрям «мистецтвознавство» конкретизовано за спеціальностями 034 «Культурологія», 023 «Образотворче, декоративно-прикладне мистецтво. Реставрація», 024 «Хореографічне мистецтво», 25 «Музичне мистецтво», 026 «Сценічне мистецтво», 027 «Музеєзнавство. Пам’яткознавство». Відкрито нові напрями 022 «Дизайн» і 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності». Здійснюється прийом статей й до науко-метричного альманаху «Актуальні питання культурології». Вип. 22.
– Проф. Виткалов С.В. брав участь у якості Голови «разової» спеціалізованої вченої ради Д.47.053.01 з захисту дисертаційного дослідження викладача кафедри духових інструментів Пастушка Т.В. «Формування комунікативної культури майбутнього диригента оркестрового колективу в процесі його фахової підготовки», поданого на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» (Інститут мистецтв, РДГУ, 28.08).
– Проведено чергову всеукраїнську нараду завідувачів кафедри усіх спеціальностей (034 «Культурологія», 027 «Музеєзнавство. Пам’яткознавство», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності») напряму 02 «Культура і мистецтво» (орг. – проф. Н.Жукова – завідувачка кафедри музеєзнавства ХДАК, 24.08), в якій взяли участь проф. Виткалов В.Г. і Виткалов С.В.
– Проведено черговий тренінг для членів ГЕР НАЗЯВО стосовно підготовки звітної документації під час проведення акредитаційних експертиз (22.08).
– Науково-педагогічні працівники кафедри відвідали низку художніх заходів, зокрема концертні програми VІ міжнародного фестивалю органної музики «MUSICA VIVA ORGANUM» в КЗ «Рівненська філармонія» РОР (13, 17, 22.08) та вечір авторської поезії А.Пермякова «Переможуть ніжні» (Рівненський ОАМДТ, 20.08).
– Проф. Виткалов В.Г. і Виткалов С.В. взяли участь у нараді представників ЗВО України, що реалізовують спеціальності напряму 02 «Культура і мистецтво», з приводу розпорядження МОН України стосовно функціонування спеціальностей цього напряму (16.08).
– Проф. Виткалов С.В. брав участь у тренінгу «Відео-контент та різл – алгоритми залучення підписника та клієнта» (Орг. – Бізнес-центр у Рівному, 15.08).
– Проф. Виткалов С.В. брав участь у засіданні Експертної ради МОН України з питань атестації наукових кадрів (9.08).
– Відбулася чергова презентація художніх творів львівських митців у галереї «Євро-Арт» (Р.Яців), яку відвідали НПП кафедри (9.08).
– Проф. Виткалов С.В. брав участь засіданні Галузевої експертної ради НАЗЯВО (4.08).
– НПП кафедри відвідали персональну художню виставку О.Лобчук «Намріяла сонця» (галерея «Євро-Арт», 2.08).
– Проведено екскурсію музеями м. Рівного для вступників до магістратури (орг. – С.Виткалов, 28.07).
– Випускниця магістратури кафедри М.Шумарова отримала Грамоту від Головнокомандувача ЗСУ, генерала В.Залужного «За сприяння Збройним Силам України у наближенні перемоги над ворогом» (5.07).
– Оновлено профорієнтаційний відео ролик кафедри (відп. – проф. Виткалов С.В.).
– Розпочалися вступні іспити до магістратур різних ОП кафедри (19.07).
– У рамках ХХVІ міжнародного дитячого фестивалю «Золотий лелека» (СІОFF), проведеного Миколаївською спеціалізованою Академією дитячої творчості (орг. – директор, к. п. н. Г.Д.Матвєєва) у Болгарії, проф. Виткалов С.В. і Виткалов В.Г. брали участь у його літній міжнародній Академії педагогічної творчості, підтверджених відповідними сертифікатами.
– Проф. Виткалов С.В. брав участь у черговому засіданні ГЕР (17.07).
– Проф. Виткалов С.В. і Виткалов В.Г. взяли участь в он-лайн опитуванні «Дослідження історії науки в екстремальні часи» (12.07).
– Проф. Виткалов С.В. рецензував на запит МОН України Стандарт Освітньо-наукової програми (аспірантура) ступеня вищої освіти «Доктор філософії», галузі знань 03 «Гуманітарні науки», спеціальності 034 «Культурологія».
– Польська науко-метрична база «Іndex Copernicus» запропонувала нові вимоги до наукових збірників, що індексуються у цій мережі, зокрема завантаження до цієї бази повного он-лайн варіанту збірника (постатейно) та всіх необхідних посилань на нього: DOI, ORCID, англомовних анотацій тощо (1.07).